Lambalar

Lambalar ile ilgili şeyler

Kaliteli Lamba Satışı

Lambalar, evlerimizin ve ofislerimizin, hem aydınlatma görevini üstlenirler hem de aksesuar olarak, ortamları güzelleştirirler. Lamba satışı alanında birbirinden farklı çeşitlerle hizmet veren biobet firmamız kaliteli lamba satışı ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli lamba alıp, yaşadığımız veya çalıştığımız alana uygun aksesuarı bulmak yaşam alanları yaratma hususunda oldukça önemli olmaktadır.  Lambalar, avizeler olmadan da artık bir çok evde ve iş yerinde aksesuar olarak da kullanılabiliyor. Lamba seçerken dikkat etmemiz gereken önemli bir kaç nokta bulunuyor. 

Lamba Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lambaların veya ampullerin pek çok çeşidi bulunuyor. Bir çok insan, lamba alırken, detaylara önem vermeyerek direkt olarak alır. Aslında lamba seçimi önemli bir konudur. Lamba alırken şu hususları dikkate alırsanız, herhangi bir problem yaşamazınız.

Lamba Ömürleri

Klasik lambalar, tüketicilere, lamba için ortalama bir yıl ömür verirler. Fakat tasarruflu lambalar için bu süre on yıl kadar olmaktadır. Uzun süre dayanacak bir lamba tercih ediyorsanız, hem yaktığı enerji bakımından hem de uzun ömürlü olmasından dolayı tasarruflu lambaları tercih edebilirsiniz. Tasarruflu lamba için kaliteli lamba satışı alanında hizmet veren firmamızı tercih edebilir, dilediğiniz çeşitte lambaya ulaşabilirsiniz. 

Lamba Parlaklığı

Lamba parlaklığı, yaşadığınız ortam için oldukça önemlidir. Bu kısmen kişisel bir tercih olmak ile beraber, aslında gözlerin sağlığı içinde oldukça önemli bir husustur. Daha parlak lambalar, gözlere zarar verebilmekte ve bu yüzden de baş ağrıları çekmeye neden olmaktadır. Bu nedenle  az parlaklığı olan, güneş ışığı rengindeki lambaları tercih etmek yerinde olacaktır. 

Doğru Lamba Seçimi İle Tasarruf

Eğer, bulunduğumuz ortama çok ışık gerekmiyorsa, enerji yükü düşük olan lambaları tercih etmek, tasarruf için birebirdir. Piyasada tasarruflu ve led şeklinde bulunan lambalar bulunmaktadır. Bu tip lambalar tasarruf için oldukça elverişlidir. 

Online Lamba Satışı

İster tasarruflu, ister eski tip lambalar olsun, biobet sitesi üzerinden, bir çok lamba için çevrim içi sipariş işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

% 100 Organİk

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır