Sukulent

Sukulent ile ilgili şeyler

Sukulentler evlerimizde gerek renkleri ile gerekse de yapıları ile hoş bir güzellik yaratan etli bitkilerdir. Bu bitklerin bakımında sağladığı kolaylıklar ve her dönem sürekli yeşil kalmaları en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Yüzlerce farklı renkte ve görünümde olabilen sukulentler, evlerinizi süsleyecek en güzel bitkiler arasında yer almaktadır. Sadece bir sukulent sahibi olmak asla sukulent sevenlere yetmemektedir. Firmamız sizlere sukulent satışı ile en sağlıklı sukulentleri ulaştırmaktadır. 

Sağlıklı Ve Sorunsuz Sukulentler

Bizler biobet.com olarak sizlere sedum morganium, hoyya kerri (kalp sukulent), prenses çamı, yakut kolyesi, para ağacı, aşkın göz yaşları gibi birçok sukulet türünü sunmaktayız. Bakımı son derece kolay olan sukulentlerin en çok solma sebepleri henüz alım aşamasında sukulentin hasta ya da sağlıksız olmasıdır. Bu durum göz önünde bulundurulduğu zaman birçok sukulent seven bitkileri heyecanla alır ancak bir kaç gün geçmeden solduklarını fark eder. Firmamız sukulent satışı hizmeti ile sizlere en sağlıklı ve sorunsuz sukulentleri sağlamaktadır. Sizlere sağlanan sukulentler tamamı ile sağlıklı bir yapıda olur.  Bu sayede almış olduğunuz sukulentlere doğru bakımı uyguladığınız zaman uzun yıllar sizlerin dostu olarak evinizde varlığını sürdürecektir.

Hasarsız Ve Kaliteli Gönderim

Firmamızdan almış olduğunuz sukulentlerin tamamı hasar almadan sizlere gönderilmektedir. Gönderimde öncelikle paketin sağlamlığı ve taşıma sırasında hasar almamasına dikkat edilir. Sizlerin aldığı sukulentler olabilecek en özenli şekilde paketlenir ve kargoya teslime edilir. Kargoda herhangi bir ezilme ya da sorun yaşanmaması için paketin sağlam olmasına dikkat edilir. Paket taşınma aşamasında ezilmez. Aynı zamanda kargo görevlilerinin pakete dikkat etmesi ve özenli davranması için paket üzerine mutlaka gerekli işaretler yapıştırılır. Paketin içerisinde canlı çiçeklerin bulduğu kargo görevlilerine bildirilir. Bu sayede gönderilen sukulentler en sağlıklı ve canlı şekilde elinize ulaşır. Firmamız taşımada herhangi bir sorun yaşanamayacağının garantisini vermektedir. Sizlerde birbirinden farklı ve renkleri hiç solmayan bu bitkileri evinizde misafir etmek istiyorsanız biobet sitemizi ziyaret ederek güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

% 100 Organİk

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır